Registrace

Nejdřív je potřeba se zaregistrovat. Hra je ideální pro rodiny, více hlav totiž více ví. Hrát můžou ale i jednotlivci. Zvolte si jméno svého týmu, nebojte se vystupovat pod svým jménem. Není nic lepšího než vědět, že drtíte svého oblíbeného matikáře, souseda nebo šéfa v práci! Požadovaný e-mail slouží pro registraci, k informacím ke hře, nepředáme ho třetí straně a po skončení hry všechny kontakty smažeme.

Jak hrát?

Každý den vždy přesně od 19 do 22 hodin zveřejníme na této stránce jednu fotografii z Třebíče. Může jít o drobný detail, méně známé zákoutí, nebo třeba netradiční pohled. Vaším úkolem je vybrat na vložené mapě místo, kde se daný objekt nachází. Mapa je rozdělena do čtvercové sítě a vámi vybrané souřadnice budou zaznamenané jako vaše odpověď. Jelikož někdy může být správná odpověď na hraně dvou čtverečků, doplníme občas fotografii upřesněním (např. vybírejte čtverec na mapě umístěný výše). Svoji odpověď můžete poté v časovém limitu změnit, avšak uloží se vám pozdější čas.

Hodnocení

Za správnou odpověď získáte 10b. Za každý čtvereček, o který jste od správné odpovědi vzdáleni (i úhlopříčně), získáte o bod méně. Tedy i ten kdo se spletl o 10 čtverečků, získává alespoň 1b., kdo je dále má bodů 0. Pět nejrychlejších správných odpovědí každého kola (budou-li) získává bonusové body 5, 4, 3, 2 a 1 bod.

Žebříček

Aktualizovanou celkovou tabulku naleznete vždy po 22:00 v záložce "Žebříček". V záložce "Minulá kola" pak najdete výsledky jednotlivých kol.

Jak dlouho se bude hrát?

Ne, že bychom si přáli, aby současný stav trval moc dlouho. Ale když už jsme se s hrou dělali, minimálně do konce dubna máme materiálu dost. Konec hry rozhodně oznámíme pár dní předem. Do hry se můžete přidat kdykoliv v jejím průběhu, pouze již nezískáte body za proběhlá kola. Upřesnění – poslední kolo soutěže proběhne 26. dubna.

Co pro vítěze?

To je jednoduché, nic. Hrajeme pouze pro zábavu. Ale nelze vyloučit, že když nás svým výkonem nadchnete, nezalovíme v tajných zákoutích šuplíků, které se sami bojíme otevírat. A to by bylo, aby se tam nenašly nějaké doopravdy povedené ceny z plesových tombol!

Kontakt

Hru připravili Rajmund Hutař a myc-hal Zábrš, s jakýmikoliv dotazy, technickými problémy či podněty se ozývejte na e-mail trebicsquared@gmail.com.